MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

MALÝ PRINC

Městské Tylovo divadlo Kutná Hora
Pátek, 23.10.2020  V  08:30 HOD. VSTUPNÉ 60

Hudební divadlo dětem, Hradec Králové

Muzikálové představení Malý princ z autorské dílny Michaely Novozámské je inspirováno literárním dílem francouzského spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho.

V hudebně divadelním zpracování jsou ztvárněny všechny důležité obrazy tohoto nejznámějšího pohádkového příběhu, který obsahuje mnoho metafor, přirovnání, životních pravd ale i nadhledu, radosti a důvtipu.

Obrazy: 1. Ztroskotání na poušti, 2. Setkání s Malým princem, 3. Planety a cestování vesmírem, 4. Země a rozhovor s hadem, 5. Přátelství s liškou, 6. Květina, 7. Zázračná studna v poušti, 8. Hvězdy na rozloučenou.

Autorský scénář pomůže dětským divákům srozumitelnou formou přiblížit celý příběh pilota, který se po havárii svého letadla ocitl v Saharské poušti. Zde se setkává s pohádkovou bytostí se zvonivým smíchem, která přichází z jiné planety a postupně se stává pilotovým blízkým přítelem. Společně se díky nelehké osudové situaci naučí mnoha pravdám o životě na zemi i v jiných světech. Vydejme se s nimi na cestu jedinečných setkání a připomeňme si opravdovost přátelství, lásku, která překonává planety, zázrak upřímné radosti a také nezvratné loučení, jak je lze vidět jen dětskýma očima.

Hrají: Ester Novozámská a David Benda

Představení pro předškoláky a I. stupeň ZŠ, délka 60 min.

Zpět »