MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Malá scéna

Malá scéna

Nekorektní písňová show o Bohu, lásce a smrti
Svérázný „polyester“ tuzemské kulturní scény se tentokrát publiku představí jako nekompromisní textařka, i jako pohříchu kompromisní, ale nakonec ještě biologicky udržitelná zpěvačka. V mnoha směrech vskutku nekorektní písňové férii zazní ty nejznámější i nejzásadnější světové hity: Od výběru z jazzových standardů, přes dílčí exkurze do repertoáru Amy Winehouse, Lou Reeda, Davida Bowieho, skupin Rammstein, Boney M. a dalších superhvězd, až po něžné a režné balady ze zpěvníku mexické superdivy Chavely Vargas. Tento žánrový chaos však Ester v rámci představení spojí do naprosto logického celku, ať už humorně odlehčenými komentáři a vysvětlivkami, nebo samotnými písňovými texty ve zvukomalebné češtině, které svým oblíbeným skladbám ušila na míru, protože, jak říká, si o to samy říkaly!

Objevná a mnohdy překvapivá je i hudební podoba jednotlivých písní, a to díky brilantnímu doprovodnému triu Moody Cat Band, hrajícímu ve složení: Petr Zatloukal (akustická kytara, zpěv), Přemysl Matějovic (basová kytara) a Petr Kamiš (bicí a perkuse).
Upozornění: dětem do čtrnácti let tuto produkci vřele nedoporučujeme.

 

{VÍCE}
Úterý, 14.4.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 200
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Divadlo za oponou, Kutná Hora

Blíží se konec světa. Informace, která tu už byla tolikrát, že ji nikdo nepřikládá význam. Ale co když je armageddon tentokrát reálnou hrozbou?

Jak si s tím poradí tým mladých amatérských vědců a jeden podivný návštěvník? Premiéra hry podle scénáře Renaty Vinduškové.

                                 

Hrají: Jan Kukral, Bart Pacal, Nela Bížová, Adéla Buřičová, Emma Petrů, Ondřej Krejčík

Režie: Ondřej Krejčík

Hudba: Robert Svoboda

{VÍCE}
Středa, 15.4.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Malá scéna

Divadlo za oponou, Kutná Hora

Vítejte ve společnosti, kde se nesmí číst. Jenže zakázané ovoce nejvíc chutná. A existuje půda plná knih…

Premiéra divadelního představení na motivy hry Pavla Jecelína Nekonečný příběh.  

                                 

Hrají: Filip Mašek, Mikuláš Ečer, Veronika Pokorná, Tereza Anna
Sedláčková, Jan Kukral, Nikola Vondrysová, Petra Červená, Petra Klailová j.h., Zuzana Trnková j.h.

Režie: Václav Veselý

{VÍCE}
Pátek, 24.4.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 100
Malá scéna

Zpěvák, skladatel a textař František Kasl se představí v pořadu, ve kterém mapuje celou svoji dosavadní hudební kariéru. Vzpomene na své začátky a život kulisáka v pražském divadle ABC, také na dlouholetou spolupráci nejen s Jakubem Smolíkem, kterému složil mnoho známých hitů a zároveň dlouhá léta působil jako kapelník jeho doprovodné kapely, ale třeba i na skupinu Fešáci. V pořadu zazní Františkovy nejznámější písně, ale i písně dalších umělců, kteří ho nejvíce ovlivnili. Namátkou můžeme zmínit Boba Dylana nebo Petra Spáleného. V komorně laděném představení dále vystoupí s basovou kytarou Milan Schmidt /populární moderátor Rádia Country /a na bicí nástroje zkušený hudebník Kamil Němec.

 

{VÍCE}
Čtvrtek, 8.10.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
1
Zpět »