MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

Evžen Boček

Divadlo Na Jezerce, Praha

Náhradní titul za představení SATURNIN 6. 4. 2020!

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Divadelní adaptace oblíbené stejnojmenné knihy Evžena Bočka.

Příběh rodiny hraběte Kostky, který se vrací z emigrace, aby převzal rodinné sídlo. S ním „zdědí“ i zpátečnického kastelána, hypochondrického zahradníka nebo kuchařku, která si ráda přihne. Tady pomůže jedině Milada! O koho jde? To se s dozvíte u nás v divadle!

Hrají: Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Anna Polívková / Zuzana Žáková, Zdeněk Hruška / Libor Hruška, Denisa Pfauserová, Kristýna Hrušínská, Jitka Sedláčková, Martin Sitta, Rudolf Stärz, Petr Macháček / Ondřej Dvořák

Režie: Arnošt Goldflam

Představení na předplatné, zbylé vstupenky zakoupíte v pokladně Tylova divadla, v Informačním centru na Palackého náměstí nebo zde online.

{VÍCE}
Středa, 16.12.2020  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 385, 260
Prodej a rezervace vstupenek
Městské Tylovo divadlo Kutné Hoře

Jedna z největších hvězd české populární hudby, držitelka Diamantové desky Supraphonu a devítinásobná Zlatá slavice Hana Zagorová vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem, s nímž natočila řadu duetů jako např. Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník či Vánoční tajemství. Na koncertu je bude doprovázet skupina Boom!Band Jiřího Dvořáka.

Přestože Hana Zagorová nazpívala více než 800 písní, dá se říci, že mezi její nejúspěšnější se řadí především písně staršího data, např. Studánko stříbrná, Maluj zase obrázky, Málokdo ví, Duhová víla, Ta pusa je tvá, Hej, mistře basů, Rybičko zlatá, přeju si, Za každou chvíli s tebou platím, Je naprosto nezbytné ad. Hanka však nadále pokračuje i v produkci nových nahrávek. Na podzim 2018 vydala aktuální CD Já nemám strach, na němž spolupracovala s autory, jako jsou např. Radůza, Marek Ztracený či Martin Chodúr. Na desce se nachází i jedna coververze francouzské písně, kterou si zpěvačka otextovala sama.

V pořadí již třetí deska, která vyšla pod značkou Supraphonu, si drží vysokou kvalitu a hned po vydání se album vyhouplo na první příčku v žebříčku prodejů.

Hana Zagorová se stala během své pěvecké kariéry druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka v historii (po Lucii Bílé), když získala devět Slavíků v řadě v letech 1977 až 1985. V roce 2015 byla uvedena v rámci hudebních cen Anděl do síně slávy.

Několikrát se objevila i ve filmu a účinkuje v muzikálech Jack Rozparovač a Mona Lisa. Divadlo Kalich v Praze se stalo její domovskou scénou.

{VÍCE}
Středa, 20.1.2021  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 690, 590, 490
Prodej a rezervace vstupenek
Sébastien Thiéry

Divadelní agentura JT Promotion, Praha

Osm eur na hodinu je zběsilá komedie o sobectví i štědrosti.
Jacques a Laurence, bohatý buržoazní pár středního věku, zaměstnává na černo podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: Nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a stará se o svého přítele Miguela, který se od ní nechá živit, ale každý den se jí přihodí nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu… Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacqua s Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoli, aby Rosu a především sebe zachránili od podivného prokletí. Nutno zmínit, že Rosa je ve skutečnosti muž – transvestita. Proč vlastně pomáháme druhým, pakliže nejde o náš vlastní prospěch? 

Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová /Daniela Šinkorová, Antonín Procházka/Zbyšek Pantůček
Režie: Antonín Procházka

{VÍCE}
Úterý, 9.2.2021  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 420, 390, 370
Prodej a rezervace vstupenek
Michael Mackenzie

Divadlo Kalich, Praha

Náhradní termín za 4. 4. 2020. Vstupenky a rezervace zůstávají v platnosti.

Herecký koncert dvou našich předních hereček ve velmi intimním komorním příběhu dvou rozdílných žen. Baronka hledající novou služebnou se rozhodne pro takovou, kterou by mohla „polidštěním“ povznést na vyšší úroveň. Brzy však vyjde najevo, že baronce nejde jen o naplnění ušlechtilého cíle …

 

Hrají: Eva Holubová, Zuzana Bydžovská

 

 

 

{VÍCE}
Středa, 10.2.2021  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 390, 350, 230
Prodej a rezervace vstupenek
Malá scéna

Zpěvák, skladatel a textař František Kasl se představí v pořadu, ve kterém mapuje celou svoji dosavadní hudební kariéru. Vzpomene na své začátky a život kulisáka v pražském divadle ABC, také na dlouholetou spolupráci nejen s Jakubem Smolíkem, kterému složil mnoho známých hitů a zároveň dlouhá léta působil jako kapelník jeho doprovodné kapely, ale třeba i na skupinu Fešáci. V pořadu zazní Františkovy nejznámější písně, ale i písně dalších umělců, kteří ho nejvíce ovlivnili. Namátkou můžeme zmínit Boba Dylana nebo Petra Spáleného. V komorně laděném představení dále vystoupí s basovou kytarou Milan Schmidt /populární moderátor Rádia Country /a na bicí nástroje zkušený hudebník Kamil Němec.

 

{VÍCE}
Čtvrtek, 18.2.2021  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 190
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »