MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

PŘEDPLATNÉ 2020

Divadlo Na Fidlovačce, Praha

CIZINEC Larry Shue

Hrají:  Martin Písařík, Lukáš Pečenka, Ludmila Molínová, Vanda Chaloupková / Veronika Macková, Zdeněk Maryška, Lukáš Rous, Jiří Racek..

Režie:  Kateřina Dušková

Hra s prvky zápletkové komedie i absurdního dramatu o zdánlivě bezmocném nýmandovi, jenž se vlivem okolností stává hrdinou.
Froggy přiveze do opuštěného letoviska svého kamaráda z vojny. Charlie je na pokraji sebevraždy, deprivovaný a zdevastovaný, dokonce nemá ani sílu s nikým mluvit. Froggy chce Charliemu pomoci, a tak všechny přesvědčí, že je cizinec, který nerozumí ani slovo anglicky. Netuší, jak prekérní situaci způsobí. Lidé před Charliem začnou říkat věci, které by neříkali, kdyby nebyli přesvědčeni, že nerozumí. Charliemu se v roli cizince podaří oklamat nejen ostatní, ale i sebe a svůj nedostatek sebedůvěry…

 


 

Agentura Harlekýn, Praha

DRAHÁ LEGRACE / Francis Francis Veber

Hrají: Josef Carda / Pavel Kikinčuk, Jan Šťastný / Jan Čenský, Martin Zahálka, Eva Čížkovská, Vlasta Žehrová / Kamila Špráchalová, Barbora Šťastná Petrová, Ladislav Županič / Miloslav Mejzlík

Režie: Petr Kracík

Francouzská komedie je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři. Zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a nemá ani korunu. Aby se zachránil  a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací. Najednou se o něho začnou zajímat úplně všichni, dokonce se stane neodolatelným pro ženy!

 


 

Agentura Familie, Praha

FANTASTICKÁ ŽENA / Norm Foster

Hrají: Diana Šoltýsová / Patricie Solaříková, Ondřej Volejník / Václav Krátký, Adrian Jastraban / Jarmil Škvrna

Režie: Martin Vokoun

Komedie úspěšného kanadského autora, jejíž zápletka se točí kolem seznamu vlastností, které by měla mít ideální partnerka. Příběh dvou kamarádů ve středním věku, jejichž životy pořádně zamíchá tajuplná seznamka a doslova fantastická žena, která se jim zčistajasna objeví v bytě.

 


 

Divadlo Bolka Polívky, Brno

HORSKÁ DRÁHA / Eric Assous

Hrají: Milan Kňažko, Eva Novotná / Jitka Ježková

Režie: Petr Halberstadt

Když si starší, ale zkušený lev salónů přivede do svého luxusního pařížského bytu mladší atraktivní dámu, kterou před chvílí potkal v baru, je jasné, že nikoho nečeká nudný večer.
Naopak oba hráči rozjíždějí přehlídku šarmu a osobního kouzla, které se přelévá z jedné strany na druhou, až si připadáme doslova jako na horské dráze. A stejně, jako musí po každém stoupání přijít prudký sešup, tak se díky nečekaným zvratům náhle proměňuje také situace mezi hostitelem a jeho hostem. Jízda na horské dráze je zkrátka nevyzpytatelným, ale silným zážitkem pro všechny zúčastněné.

 


 

Studio Dva divadlo, Praha

POLIBEK / Ger Thijs

Hrají: Anna Šišková, Bohumil Klepl

Režie: Darina Abrahámová

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Sice se neznají, ale náhoda či osud je svede ve stejný okamžik na stejné místo – do lesa. Postarší neúspěšný kabaretní umělec se bojí, kam až se dá profesně klesnout a bývalá lékárnice patřící k místní honoraci se obává výsledků lékařského vyšetření.
On se vrací do svého rodného kraje, aby rozdýchal svou nejnovější roli „medvěda“ v lunaparku. Ona se rozhodla jít pěšky do nemocnice, jen aby oddálila verdikt o svém zdravotním stavu. A možná právě tyto nešťastné okolnosti zapříčiní i chvilku sblížení. Tu chvilku, která je sice věčná jako krátký polibek, ale při tom v daný moment pro oba natolik konejšivě potřebná.

 


 

Divadlo Na Jezerce, Praha

SATURNIN / Zdeněk Jirotka

Hrají: Michal Kern, Jan Konečný, Denisa Pfauserová, Martin Sitta, Libor Hruška / Daniel Šváb, Jaroslava Kretschmerová / Jitka Sedláčková, Vojtěch Vodochodský, Petr Vacek

Režie: Petr Vacek

Komedie o sluhovi, který se stane pánem svého pána.
Divadelní podoba populární humoristické knihy, která skrze laskavý humor oslavuje poctivost, slušnost a demokracii. „Vítejte v časech, kdy se k sobě lidé chovali slušně.“

 


 

Švandovo divadlo, Praha

SMRT MU SLUŠÍ / Daniel Hrbek

Hrají: Robert Jašków, Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Natálie Řehořová, David Punčochář, Miroslav Hruška

Režie: Daniel Hrbek

Komedie napsaná přímo pro Švandovo divadlo je nekompromisním nahlédnutím do hloubi divadelních útrob, kde se hon za úspěchem rovná boji o přežití. Ušetřen není nikdo od dobrosrdečného vrátného, přes dramaturgyni toužící po lásce jak z kánonických titulů až po ředitele, jenž musí tvrdou rukou vést podnik, kde se ale všichni chtějí kamarádit.
Bob Barel je diváky milovaný seriálový herec a kritiky nenáviděný divadelní herec. Nyní je však na dosah získání ceny Thálie za nejlepší herecký výkon. Od vítězství ho dělí jen jediné – hlas obávaného kritika, který ve volném čase na objednávku pořádá koncerty navazující na bytové divadlo Vlasty Chramostové. Bobův věrný přítel a především jeho agent v jedné osobě Kamil je ale připraven pomoci mu kritikův hlas získat. A jejich přesvědčovací metody jsou přímo smrtící.
Zapomeňte na House of Cards – tohle je divadlo!

 


 

StageArtCz, Brno

THE NAKED TRUTH – ODHALENÁ PRAVDA / Dave Simpson

Hrají: Anna Stropnická / Hana Kusnjerová, Alena Hladká / Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková / Natálie Tichánková, Gabriela Míčová, Petra Špindlerová, Klára Apolenářová / Daniela Choděrová

Režie: Petr Halberstadt

Příběh pěti žen, které se setkávají ve vesnické tělocvičně-místním „kulturáku“ na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče: zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu.

 


 

 

  • CO JE PŘEDPLATNÉ?

Balíček osmi představení, které se uskuteční v průběhu roku 2020.
Cena za vstupenku je v průměru o 20% nižší než při běžném prodeji na jednotlivá představení.

  • JAKÉ JSOU VÝHODY PŘEDPLATNÉHO?

stálé místo v hledišti
sleva 20% proti běžné ceně vstupenky
vstupenka je přenosná a můžete ji půjčit nebo darovat
předplatného se netýká úprava cen vstupného během roku
pravidelné zasílání Kulturního zpravodaje MTD poštou do schránky či e-mailem
úspora času oproti nákupu jednotlivých vstupenek do divadla
automatická rezervace na další sezónu
držitelům ZTP a ZTP-P poskytnutí 50% slevy
při hromadném zakoupení 10 ks abonentních vstupenek získáte jednu jako bonus

  • JAK ZÍSKAT PŘEDPLATNÉ?

předplatné získáte v pokladně Městského Tylova divadla
veškeré informace Vám sdělíme na telefonním čísle +420 327 562 844 nebo na e-mailu marketing@divadlo-kutnahora.cz
informace naleznete i na webu www.divadlo-kutnahora.cz

 

  • JAKÁ JE CENA PŘEDPLATNÉHO?

 

KATEGORIE POČET MÍST CENA PŘEDPLATNÉHO NA CELÝ ROK 2018 (osm představení) CENA JEDNÉ VSTUPENKY PŘI ZAKOUPENÍ PŘEDPLATNÉHO CENA JEDNÉ VSTUPENKY ZAKOUPENÉ „NA VOLNOU POKLADNU“
I. kategorie 221 míst 2 800 Kč 350 Kč 420 Kč
II. kategorie 209 míst 2 560 Kč 320 Kč 385 Kč
III. kategorie 72 míst 1 760 Kč 220 Kč 260 Kč

 

 

Předplatné zakoupíte od 18. 11. 2019 v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře
Masarykova 128, 284 01 Kutná Hora
www.divadlo-kutnahora.cz